Почніть ранок із меду!

Лікарі давно стверджують, що, випиваючи вранці склянку води, ми допомагаємо організму прокинутися.

 Дієтологи радять пити натщесерце воду, підкислену лимоном, однак не менш корисно додавати у склянку ранкового напою чайну ложечку (або менше) меду.

 Якщо це буде свіжий мед, то ваш організм отримає незамінну порцію вітамінів, а травна система — стимул активізувати свою роботу. Але навіть той мед, що вже «зацукрувався», збагатить ваш раціон корисними мікроелементами.

 Так, мед має багато лікувальних і оздоровчих властивостей: зміцнює імунну систему, є природним антиоксидантом, допомагає звільнити організм від шлаків.

   30%-ний розчин меду за складом зіставимо з плазмою крові, тому засвоюється повністю і досить швидко. Робить згубний вплив на всіх паразитів, що мешкають в ШКТ, тим самим очищає і нормалізує функціонування внутрішніх органів, травлення. Медова вода виводить шлаки і токсини, відновлює мікрофлору кишечника, чистить організм на клітинному рівні, робить його більш стійким до стресу, допомагає боротися з такими захворюваннями як - хронічні бронхіт і нежить, розріджує і виводить слиз з легких. Так як мед має гігроскопічними властивостями, то його часто і успішно застосовують при лікуванні дитячого енурезу. Збираючи воду, він знімає навантаження з сечового міхура і нирок.

Ви знали про те, що біотин, який є в медові, називають природним антибіотиком?

 Саме тому мед здатен гоїти рани, полегшувати самопочуття при запальних процесах.

 Біотин також вважають «вітаміном краси» — шкіра завдяки ньому стає гладкою, чистою, випромінює здоров’я.

 Умивання медовою водою розгладжує дрібні зморшки, інтенсивно живить шкіру, робить її ніжною і бархатистою, покращує кровообіг та обмінні процеси в клітинах. Для цієї процедури розведіть 2 ст.л. меду в літрі теплої води до повного розчинення, потім сюди ж додайте ще 2 літри гарячої води. Цим складом слід мити шкіру обличчя і шиї на протяг 15 хв, вранці і ввечері.
Як приготувати медову воду для пиття
Користь від медової води буде в тому випадку, якщо для її приготування брати якісний натуральний мед, без додавання цукру, тому краще його купувати не на ринках або магазинах, а у перевірених пасічників. Додайте чайну ложку меду в склянку сирої (фільтрованої або очищеної питної, мінеральної негазованої, тільки не кип'яченої!) Води і розмішайте до повного розчинення. Вода повинна бути такої температури, щоб вам зручно було випити залпом цілий стакан.

Медова вода - перший крок на шляху до оздоровлення всього організму. Користь медової води незаперечна. Розчинивши ложку меду в склянці сирої води, ми отримуємо справді чудодійний напій. Такий обсяг рідини, що випивається залпом, потрапляє прямо в дванадцятипалу кишку, яка відповідальна за стан імунної системи в цілому. Крім того, саме тут кріпиться корінь енергетичного поля людини, а це - наша «зона комфорту».

Медову воду п'ють вранці натщесерце, приблизно за півгодини до першого прийому їжі і обов'язково залпом. Таким чином, ви допоможете організму прокинутися і налаштувати шлунково-кишковий тракт на правильну роботу.
Днем склянку медової води, випитий за півгодини до їжі, відновить бадьорість і сили.
Увечері - допоможе зняти напругу, розслабитися і підготуватися до відходу до сну. Медова вода через свою гігроскопічності, що не навантажує нирки, тому можете не боятися набряків.
Додавання прополісу до медової воді допоможе зняти запальний процес в організмі. Пилок - посилить травлення, а маточне молочко посприяє швидкому відновленню печінки на клітинному рівні.

 Рекомендується пити медову воду не менше, ніж півроку для того, щоб побачити істотний результат.
Слід розуміти, що користь медової води хоч і безперечна, але це ще не гарантія повного одужання при неправильному способі життя і режим харчування. Скорегуйте раціон харчування, постарайтеся позбутися шкідливих звичок, повноцінно відпочивайте, пийте медову воду і будьте здорові!


Повернутися
18.08.2017
Категорія: Життя
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...