ПОЛЬСЬКИЙ ТРІУМФ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО “АКОРДУ”

 Тернопільський чоловічий вокальний квартет “Акорд” нині  бере участь у міжнародному  ТВ конкурсі  «Must be the music» «Tylko muzyka» Польща, Варшава ”(аналог українського Х-фактору). Отримавши від журі чотири «ТАК» успішно змагається за перемогу у півфіналі.

Голосисті тернополяни виконали українську пісню “Ой, чий то кінь стоїть”, вразили суддів і отримали чотири “так”. Українська пісня не вперше звучала із сцени польського проекту “Тільки музика”. У попередні роки гурти з України вже брали участь в цьому конкурсі. У 2012 році перемогу здобув українсько-польський гурт “Еней”. Не зупинитися у чвертьфіналі планують і вокалісти “Акорду”.

Тернопільський квартет “Акорд” відомий не лише у нашому місті. Співаки виступають не лише за межами міста, а й за кордоном. Участь у польському телепроекті – це, насамперед, досвід, цікаві враження та новий щабель у розвитку квартету, кажуть вокалісти.

Слідкувати за участю тернопільського чоловічого вокального квартету “Акорд” у польському телевізійному конкурсі “Тільки музика” можна у соцмережі Facebook.


Повернутися
22.04.2016
Категорія: Культура
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...