Як тернопільський гуморист до «Євробачення» ПРИТУЛився

Сергій Притула буде ведучим фан-зони «Євробачення»

 Уже незабаром – 30 квітня – на Софійській площі почне роботу фан-зона Євробачення, яка буде відкрита до 14 травня. Організацією заходів займається компанія FolkUkraine, і її піар-менеджер Тетяна Ніколаєнко поділилася з сайтом «Суспiльне мовлення» деякими подробицями про те, чого чекати від фан-зони.

По-перше, на сцені виступатимуть артисти з усієї України, але їх список поки не затверджений. По-друге, ведучим церемонії відкриття стане відомий телеведучий, наш земляк, уродженець Збаража Сергій Притула, який таким чином задовольнить бажання своїх шанувальників долучитися до проведення конкурсу «Євробачення-2017». Тернопільський Сірий запам’ятався глядачам ще під час нацвідборів "Євробачення", де ведучий блискуче жартував та вдало імпровізував. Сергій Притула стане ведучим  церемонії відкриття, де виступлять українські виконавці. Проте хто саме матиме честь взяти участь у святковому концерті – наразі не відомо.

За словами куратора проекту Ігора Добруцького, територія фан-зони буде встелена спеціальним газонним покриттям, а біля пам'ятника Хмельницькому висадять 10 тисяч тюльпанів.

Сцена буде унікальною, вона буде виглядати, як величезний телевізор – вся дзеркальна (розміри 26 на 16 м). Крім того, у фан-зоні буде встановлено триметровий мікрофон, який буде світиться і арт-об'єкти з льоду.


Повернутися
16.04.2017
Категорія: Культура
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...