Урочисте складення Присяги державного службовця

Сьогодні, 21 березня 2017 року, в Головному територіальному управлінні юстиції у Тернопільській області 14 новопризначених державних службовців в урочисто та публічно склали Присягу державного службовця.

Новопризначені державні службовці присягнули вірно служити Українському народові, дотримуватися Конституції та законів України, втілювати їх у життя, поважати та охороняти права, свободи і законні інтереси людини і громадянина, честь держави, з гідністю нести високе звання державного службовця та сумлінно виконувати свої обов’язки.

 

Начальник Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Едуард КОЛЬЦОВ привітав із призначеннями на посади та побажав почесно нести звання державного службовця, служити народу України, дотримуючись основних принципів державної служби, а також успіхів у роботі, кар’єрного росту.

«Наша країна переживає якісно новий період свого розвитку, а її громадяни особливо гостро потребують захисту правди, чесного і справедливого відношення до себе. Ми разом формуємо нову філософію органів юстиції. У вас є можливість долучитися до важливого процесу реформ, які давно чекає країна.

Щиро вітаю юристів, котрі хочуть долучитися до реформи виконавчої служби, а з приводу мотивації, то крім заробітної плати, у вас є право на грошову винагороду.

Почати кар’єру в державних органах –  непоганий стимул до розвитку, адже це є важлива, клопітка та відповідальна праця людей, які у своїй більшості виконують її за покликанням серця, демонструючи справжню відданість справі та бажання служити людям.»


Повернутися
21.03.2017
Категорія: Новини
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...