Закордонний паспорт… онлай

У Тернополі уже працює електронна черга для оформлення ІД-картки та закордонного паспорта Віднедавна на Тернопільщині запрацювала система електронної черги для запису на оформлення ІД-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон. ...  

 До сервісу підключені обласне Управління ДМС,Тернопільський міський відділ, Кременецький,Чортківський, Тернопільський районні сектори міграційної служби. Такою технічною новинкою вже користуються жителі Києва, Львова, Одеси та Дніпра. Електронна черга створена для того, щоб організувати людей, уникнути скупчень громадян у підрозділах міграційної служби, скорити термін їхнього перебування в установі, - розповіли te.20minut.ua в Управління ДМС в Тернопільській області. – окрім цього, ні керівництво міграційної служби області, ні працівники підрозділів, не мають доступу до системи електронної черги, таким чином виключено вплив на попередній запис.

Громадяни, які мають доступ до Інтернету, можуть записатися до електронної черги не виходячи з дому за посиланням http://dmsu.gov.ua/online . Таку можливість найперше позитивно оцінить молодь, заняті люди, яким дорога кожна хвилина,а також громадяни, які тимчасово перебувають за кордоном і планують поїздку в Україну для заміни документів. Ще один спосіб записатися в електронну чергу – скористатися терміналом, який знаходиться в підрозділах міграційної служби. Також можна отримати послугу без попереднього запису.Для цього у день звернення в підрозділ міграційної служби необхідно отримати в терміналі талон без вказаного часу прийому, який дає можливість того ж дня, щойно з’явиться вільне місце, отримати послугу. Даний талон діє лише впродовж одного дня. У міграційній службі зазначають, що система електронної черги не допускає запізнення. Якщо громадянин пропустив свій час, то запис не переноситься, а анулюється системою. Спізнившись, доведеться записуватися на іншу дату, чи отримувати талон в чергу «сьогодні на сьогодні» й чекати, коли у з’явиться вільне місце. Разом з тим у міграційній службі зауважують, що кількість громадян, яким можливо надати послугу впродовж одного дня обмежена, тому радять не зволікати з оформлення документів, а оформляти їх завчасно.


Повернутися
03.03.2017
Категорія: Новини
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...