10 000 КІЛОМЕТРІВ — ЗА 7 ДНІВ!

До автомобільного рекорду — через Тернопіль

Зустріч із командою, яка встановлює автомобільний рекорд України "10 000 км за 7 днів", відбулася в туристично-інформаційному центрі у неділю, 27 листопада, пише te.20minut.ua. Головний редактор журналу "Автомир" Віталій Новак вирішив подолати 10 000 кілометрів за 7 днів українськими дорогами на Chevrolet Cruze. Таким чином штурман прагне встановити рекорд України.

У рамках цього рекорду проводиться конкурс "Не дай водієві заснути". Учасники цього конкурсу повинні писати повідомлення, телефонувати, поїти кавою, годувати бутербродами, розповідати історії, співати пісні, словом, - не дати водієві заснути. Доїхав Chevrolet Cruze і до Тернополя, де учасники рекорду отримали сертифікат "Тур вихідного дня на Тернопіллі", який заплановано розіграти між найактивнішими учасниками конкурсу "Не дай водієві заснути" по всій Україні. "Тур" передбачає екскурсію по найцікавіших місцях Тернопілля. Зокрема, це, власне, Тернопіль, а також Збаразький замок, Микулинецька пивоварня та багато іншого.


Повернутися
29.11.2016
Категорія: Новини
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...