ФЕРМЕР ІЗ ШУМЩИНИ ЗА РІК ПРАЦЕВЛАШТУВАВ 48 БЕЗРОБІТНИХ

У Шумському районі фермер Григорій Івашенюк створив нові робочі місця та запросив на роботу 48 осіб, які перебували на обліку у центрі зайнятості.

 Шумським районним центром зайнятості проведено захід для шукачів роботи – День відкритих дверей на виробництві у фермерському господарстві «Івашенюків», якезнаходиться в селі Шумбар Шумського району. Захід відбувся за участю директора РЦЗ Наталії Ванжули.

 Керівник підприємства Григорій Івашенюк розповів присутнім про те, що господарство було зареєстроване у лютому 2005 року, розвивалося поступово. Нині в його користуванні понад 12 тис. га сільськогосподарських земель в Шумському районі. Підприємство спеціалізується на вирощуванні цукрових буряків, озимої пшениці та ріпаку, ярого ячменю, кукурудзи, соняшника.

 «Робота у нас – сезонного характеру. До речі, протягом останніх років ми досягаємонайбільшої врожайності зернових культур в районі і є одним із передових фермерських господарств району. Періодично закуповуємо нове обладнання, техніку, машини; створюємо гарні умови для роботи працівників. Основними робітничими професіями, в яких є на сьогодні потреба на підприємстві: підсобний робітник, водій автотранспортних засобів, тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва,овочівник, столяр», – зауважив керівник ФГ.

 Григорій Івашенюк провів екскурсію підприємством, розповів про умови праці та її оплати, особливості роботи, технологічні процеси, вимоги до працівників, перспективи працевлаштування.

 Під час ділової бесіди директора РЦЗ Наталі Ванжули та керівника ФГ Григорія Івашенюка мова йшла про соціальні послуги роботодавцям, важливість ведення соціально відповідального бізнесу, професійно-кваліфікаційний склад безробітних, які відповідають профілю даного роботодавця.

 Довідка:

 Упродовж 2016 року Шумським РЦЗ укомплектовано 48 вакансій ФГ «Івашенюків», зокрема: тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва – 10, водій автотранспортних засобів – 3, слюсар-електрик з ремонту електроустаткування – 1, електрогазозварник -2, підсобний робітник – 21, овочівник – 4, обліковець – 2, столяр -2, механік – 1, технік – будівельник – 1, сторож – 1. В 2016 року роботодавцю надано 2 компенсації єдиного соціального внеску. Загалом у господарстві працює 58 працівників, в тому числі 4 інваліди.


Повернутися
15.11.2016
Категорія: Новини
Колонка
Андрія Закревського
Шановні Тернополяни!

Те, що відразу нас не вбило, вбивало нас довго і повільно.  Ми вже не святкуємо Новий рік — ми святкуємо те, що вижили в старому. Рік, що минає, був ще одним роком у воюючій країні, зі всіма витікаючими звідси наслідками. Я не хочу підбивати його підсумки. Бо підбивати підсумки  — це ніби креслити жирну риску під виконаними математичними діями в стовпчик: ось тут ми додали (друзів, грошей, проблем, перспектив — потрібне підкреслити),  відняли (друзів, грошей, проблем, перспектив, ну, ви зрозуміли…), помножили на щоденні будні, поділили на нереалізовані плани і —  що отримаємо в «сухому залишку»? Якою цифрою це підсумувати і де, зрештою, знайти «задачник», аби подивитися правильну відповідь, — якщо вона узагалі існує?..

Кожен із нас на Новий рік починав нове життя, але вистачало його ненадовго, тому що жити-то треба... Новий рік — це симулякр. 1 січня —  звичайний день, такий самий, як і всі інші, якщо тільки ви не переборщили з алкоголем чи олів’є напередодні. Почати життя з «табули раси», змінити його, зробити усе те, до чого не доходили руки попередні 365 днів можна будь-коли, не чекаючи, коли впаде остання голка з ялинки, яка тоскно припадає пилом у кутку.

 Усі ми мали великі надії, багато робили для того, щоб усе, про що мріяли, збулося. Комусь це вдалося, комусь ні, проте в усіх нас є одне спільне: Новий рік дає нам надію на майбутнє. Його сила — в його семантиці. Цокаючись бокалами з шампанським, усі ми віримо, що новий (свіжий, ще в хрумкій упаковці) рік, що маячить попереду, подарує нам нове життя — правильне, успішне, з високими цілями та досягненнями. І, загадуючи під святковий передзвін бажання, стискаємо кулаки: агов, ти, те, що нас не вбило, —  начувайся, бо тепер наша черга...